Jezioro Paczkowskie | #1

Nowa plaża, miejsce spokojne i przepiękne, mały ruch, duża przestrzeń, w linii prostej z 8 km do Złotego Stoku, widok na góry.

Wędkarze lokują się jakieś 400-500 metrów dalej. Duże plaże tekstylne są na innym brzegu i daleko, tak że nie ma konfliktu.

Bardzo dobry dojazd autem, trzeba zaparkować jakieś 200-300 metrów od plaży bo jest zakaz ruchu - czyli parkowanie przed znakiem zakazu.

Jest dobry zasięg sieci GSM.

Zapraszam.

Współrzędne: 50.48614,16.95847

Autor: maickDodaj swój raport
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

czy tamjeszcze ktoś bywa ....zaglądam w każdy ciepły dzień i jestem sam ...wyglądam jak ekschibicjonista . zapraszam

Temat od 2017 roku ucichł- szkoda - proponuję reaktywować temat i plażę, bo tu na Dolnym Śląsku nie ma miejsc strikte naturystycznych, a Paczków wydaje się ciekawym miejscem. Wybieram się na rekonesans - może zmówimy się na konkretny dzień z kimś i ocenimy miejsce?

Byłem tam zrobić rozpoznanie w ubiegłym roku co najmniej 2 razy ale niestety "naszych" tam nie spotkałem. Miejsce nawet całkiem fajne,dobry dojazd ale ludziów brak.

Byłem tam i w tym roku,nie spotkałem tam nikogo przebywającego nago.Dlaczego w wcześniejszym wpisie piszę, że żałuję, ponieważ jest to bardzo ciekawe miejsce,może za mało dyskretne,ale warto by było je zaadoptować, jeśli do tej pory nie jest. Piszcie jak się tam wybieracie.W grupie siła.Pozdrawiam!

Dziękuję za informację. Tak myślałem ,że tam nic się nie dzieje w temacie naturyzmu. Dziwi mnie ,że plaża jest zaznaczona na mapie NNS.

Byłem tam dwa razy i nie widziałem tam nic co miało by związek z naturyzmem.Pozdrawiam i chciałbym się mylić.

woda na Paczkowskim czysta? Nadaje się do kąpieli?

Naturyści korzystają z tej plaży? Często tam bywasz?

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.