Łódź, Piętnastki

Pokaż na większej mapie

Plaża "Piętnastki" usytuowana pomiędzy Łodzią i Zgierzem, to właściwie jedyne miejsce blisko Łodzi, w którym spotkać można naturystów w większej liczbie. Dokładnie rzecz biorąc, nie jest to plaża ale łąki położone wśród stawów, na których jest wystarczająco pusto by opalać się bez ubrań. Mankamentem tego miejsca jest brak możliwości ochłodzenia się w wodzie, pozostaje tylko opalanie się słońcu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Cześć jestem z Łodzi i chcę po raz pierwszy rozebrać się w większym gronie bo do tej pory chowałem się na małych odizolowanych łąkach lub lasach. Mam pytanie, czy na pierwszy raz Piętnastki będą dobre. Przychodzą tam tylko panowie, czy panie i pary też?

Cześć, może wspolnie, w wiekszym gronie?

Hej, również podpinam się do pytania. Sam chciałbym pierwszy raz spróbować opalania się w naturze i zastanawiałem się od dłuższego czasu nad tym miejscem:)

Hej,a na Lublinku to w którym miejscu. Chętnie bym odwiedziła to miejsce

Terenu dużo parking przy składzie odpadów po prawej scieszka

Witam... Gfzie jeszxze w łódzkim mozna poopalac sie nago ewentualnie nagi basen..

Czy jacyś prawdziwi naturyści chcieliby w większej grupie umówić się gdzieś na opalanie?

Ja chciałbym

Cześć Pogoda chyba nie dopisuje bo tez bym chrtnje tam skoczył

Witam, Chętnie z żoną podjedziemy na Lublinek jak bywają tam pary/panie. Byliśmy teraz w niedzielę 7/8/2016 na piętnastkach i faktycznie 7 facetów i ciągle łażą obok i się gapią brrrrrrrrrrrrrrr Czekamy na jakieś info

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.