Żywiec

Pokaż na większej mapie

Jedyna informacja jaką posiadamy jest bardzo mało konkretna. Nie wiadomo czy jest to kompletnie dzikie miejsce, czy może też zwyczajowo spotykają się tam naturyści z okolic.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Dawno, dawno temu, było takie miejsce w Żywcu tutaj 49,6649387, 19,1872714 Jednak to nad rz. Soła, a nie nad jeziorem żywieckim. W tym miejscu coraz bardziej zarasta krzakami. Brzegi odnowione po powodzi. Plaża kamienista. Pozdrawiam.

Nad Sołą, ale przed zalewem czy po, a może w Kętach nad Sołą przed Hecznarowicami?

https://goo.gl/maps/BhkdBegtZnfDy4h16

Cześć. Czy ktoś znalazł tą plaże?

moze ruszymy w tym roku?

Super, skorzystam w przyszłym roku. Jak tam będziesz to podaj współrzędne, może trafię.

Wiele źródeł twierdzi, że nad jeziorem żywieckim jest plaża N, niestety konkretów brak. Wybieram się do Żywca w wakacje, chętnie bym poplażowała, także zacna inicjatywa MiroJan.

Nie potwierdzam aby tam była zwyczajowa plaża naturystów. Szkoda bo jezioro żywieckie ma wiele ciekawych miejsc z dobrym dostępem. To samo dotyczy jeziora międzybrodzkiego. Wydaje mi się, że lokalne środowisko jest dość pruderyjne i trudno będzie znaleźć "tubylców" do wspólnego plażowania ( a może na szczęście się mylę?) Gdyby było kilkoro chętnych to ja mogę wskazać takie miejsca i być może uda się "zorganizować" taką plażę. Pozdrawiam i życzę dobrej pogody!

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.