Kielce

Pokaż na większej mapie

Kielce - biała plama na mapie polskiego naturyzmu. Kiedyś pojawiały się plotki o istnieniu plaży w Morawicy, zostały one jednak szybko zdementowane. Na dzień dzisiejszy w pobliżu Kielc nie ma żadnej plaży naturystycznej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Istnieje ta plaża Bywa tam ktoś???

Nie chyba już raczej nie tylko chaszcze zostały a szkoda bo w okolicy chyba nic innego nie pozostało

Polankę odwiedziłem kilka dni temu, mocno zarośnieta wysokimi trawami, częsciowo podmokła, dojście mocno utrudnione. Trzeba iśc wzdłuż cmentarza, polną piaskowa droga która później skręca w lewo polami w dół w stronę rzeki, później biegnie wzdłuż niej a pod koniec przecina rzekę betonowymi płytami (przejście pieszo woda po łydki) Plusem jest fakt że w tak trudno dostępnym miejscu można czuć się swobodnie :) Sadząc po rosnących trawach polanka raczej rzadko odwiedzana. Mimo to polecam :)

Może ktoś dać linka z dokładnym wskazaniem na mapach google tej plaży? Dzięki.

bylem na tej polance ale malo osob tam zaglada

Polana naturystyczna nad rzeką (przejazd po betonowych płytach przez rzekę), nad rzeką w Mójczy, dojazd drogą za cmentarzem od strony Cedzyny.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.