Primorsko

Pokaż na większej mapie

Primorsko (bułg. Приморско) - mała miejscowość w południowo-wschodniej Bułgarii, położona na półwyspie nad Morzem Czarnym, w obwodzie Burgas.

Plaża N znajduje się pomiędzy dwiema zwykłymi, tekstylnymi plażami, w okolicach wydm.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Koniec lipca 2022-plaża funkcjonuje i ma się dobrze, wejście z drogi przez wydmy wejściem Aventura. Plaża czyszczona 2x w tygodniu. Funkcjonuje bar akceptujący nagich gości. Dużo rodzin, szczególnie czeskich.

witajcie byłem na przełomie lipca i sierpnia 2021r 2 tygodnie lokum w Plamena Palace więc bliziutko do plaży mnóstwo Rosjan i Czechów ale spokój choć w porównaniu z rzeczywistością sprzed 8 lat dużo więcej śmieci a nawet szkło w piasku już nie ma starszego pana- handlarza brzoskwiniami przy asfaltowej jezdni... stanęła tam buda z żarciem pozdrawiam i do zobaczenia

witajcie w mijającym roku 4 ty raz w Primorsku, polecam

Bardzo przyjemne miejsce plaża strzeżona, sporo Czechów i Słowaków na plaży dostępny bar, miejscowość spokojna, bardzo polecam.

Potwierdzam istnienie(sierpień 2015) "swobodnej" strefy, lecz odrobine bardziej na północ od zaznaczonego miejsca,ale tylko 100-200m.

Miejsce jest podane prawidłowo, chociaż niewykluczone, że twój kocyk leżał nieco bardziej na północ,krak69:-)

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.