Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

W PRZYSZŁYM MIESIĄCU W KLUBIE NNS

Termy Rzymskie, Czeladź, 2015-2021


Lady_M
 Udostępnij

Rekomendowane posty

Jest jeszcze hotel Pod Dębami. Dość sporo tam miejsca na drodze dojazdowej, za przystankiem. Do przejścia ok. 50 metrów do Term.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Pod Filarami :) To właśnie tam gdzie jest zakaz wjazdu, ale oni podobno krzywo patrzą na cudze auta na swoim parkingu. Za to można stawać naokoło. Najpierw jest budynek Muzem Saturna a za nim hotel Pod Filarami.

Dopisane: 12 luty 2015 o 11:41

Muzeum Saturna a Pałac Saturna to dwa osobne miejsca. W PS są TR, a w MS jest min. USC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

MS jest min. USC
Możesz rozszyfrować ten skrót? Bo USC to jest 1,45 km od muzeum i znajduje się na Katowickiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak jest wydział w UM, ale śluby są udzielane w MS. Chcesz wsiąść ślub w Czeladzi czy przyjechać do TR ;)

Edytowane przez edi71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie i definitywnie TR bo tego drugiego to nie zamierzam odwiedzać gdziekolwiek by on nie był.
Widzisz, to Ja mniej więcej na wysokości Muzeum zaczepiłem wtedy tą panią co ją o drogę pytałem :)
Swoją drogą to dziwnie wyglądają Termy na mapie satelitarnej Satelita Chyba bardzo stare zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

tego drugiego to nie zamierzam odwiedzać gdziekolwiek by on nie był.
Tratatata, jak człowieka dopadnie zmora zwana potocznie "Żeniadłem", to nawet tacy, jak ja, gonią na drugi koniec Polski, a bywa, że i świata, aby popaść w dożywotnią niewolę :mur: 
Zdecydowanie i definitywnie TR
I ja też :beach:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

... ale to już jest za granicą :brawo:

Jadąc do TR autobusem KZK GOP też wysiadałem "za granicą" i "granicę" przekraczałem pieszo. Paszportu nikt ode mnie nie chciał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Takie są zaszłości historyczno-kulturowe w Konurbacji-Śląskiej - spytaj Ślązaka o co chodzi z tym paszportem - połowa Ci nie odpowie ;) Z innej beczki - TR wysyła mailowo jakieś potwierdzenia tego, że przelew dotarł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

TR wysyła mailowo jakieś potwierdzenia tego, że przelew dotarł?

Do mnie przyszedł mail z informacją, że bilet gotowy do odbioru. Mniej więcej tydzień po kupnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

TR wysyła mailowo jakieś potwierdzenia tego, że przelew dotarł?

Jest tak jak napisał Devan - wysyłają, ale zanim ktoś sprawdzi wpływy na konto mija kilka dni, więc się nie należy denerwować, tylko skoro zapłacone, to już uznaj, że wejściówki są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ponieważ nie wszyscy zaglądają do naszego kalendarza ;) to uprzejmie donoszę, iż w TR będą odbywać się od 19.02 (czwartek) do 24.02 (wtorek), seanse specjalne gości z zagranicy, wg normalnego cennika.

Wystąpią w różnych dniach następujący saunamistrzowie:

- z Belgii - Yvan Fermyn,

- z Kanady - Robert Weitzman

- z Malezji - Lay Ong Pang

- z Niemiec - Felix Reschke, Janina Lindner .

Szczegóły są na w naszym kalendarzu lub na FB TR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Czy ktoś chce zrobić u mnie rezerwację rozkładanej kanapy (nawet 3 osoby się zmieszczą) na wrzesień 2018 ;)

post-4232-0-30735200-1424708504_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Kiedy mozna rezerwowac bilety?

Poczekaj aż oni postawią tą saunę, wtedy zacznij martwić się o bilety. Choć z tego co widziałam na FB przy "pasowaniu/nominacji" był obecny burmistrz Czeladzi, więc może faktycznie sauna powstanie. Jest on nowy i na pewno będzie chciał się "zasłużyć" dla miasta. Niestety moja wyobraźnia ciągle nie umie ogarnąć, jak oni chcą zmieścić cały ten projekt na tak małym terenie, ale ja baba jestem i może to dlatego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

TwoStepsToHell

Primo - zamieściła

Secundo - przecież tam tylko widać zewnętrzną elewację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Założyłam, że będzie to sauna o kształcie koła a nie elipsy a i jesszcze ten stosunek wysokości sauny do wysokości drzew ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

TwoStepsToHell
jak oni chcą zmieścić cały ten projekt na tak małym terenie
Zasypią Brynicę i za jednym zamachem przyłączą Czeladź do Śląska :P

Dopisane: 23 luty 2015 o 18:41
Założyłam, że będzie to sauna o kształcie koła a nie elipsy
Tu potrzebne myślenie nieszablonowe. Założeń nie ma co robić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Identyczna dyskusja była w czerwcu :D

Zawsze w ramach wyższej konieczności zrobienia miejsca na saunę można ze 3 bloki przenieść w inne miejsce ;)

Ale już poważniej to ja się cieszę, że takie ustalenia dziś zapadły, bo to będzie motywacja, aby ta wielka sauna powstała. Prawdopodobnie nie będzie zbyt często wykorzystywana, ale martwienie się o rentowność przedsięwzięcia zostawmy inwestorom. Dla saunowiczów i saunamistrzów ważne jest, że będziemy mieli w Polsce "arenę" do dużych zawodów i to jest dobra wiadomość.

Edytowane przez Lady_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

TwoStepsToHell
można ze 3 bloki przenieść w inne miejsce ;)
zwłaszcza te 3 ;)  :D   - jak to ktoś ostatnio stwierdził, na biletach dla podglądaczy tak zarobili, że nawet elewację nową zrobili :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

jak to ktoś ostatnio stwierdził, na biletach dla podglądaczy tak zarobili, że nawet elewację nową zrobili :lol:

Dobre :lol:

A swoją drogą, to w niedzielę w czasie jednego ze spacerków i delektowania się wiosenną aurą wypatrzyłem w jednym z okien ostatniego piętra jakąś gapiącą się osobę. Czyli jeszcze się mieszkańcom nie przejadło. Chyba, że to jedna z tych "na bilety" ;):rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Ważny komunikat

Musisz zaakceptować nasze Warunki użytkowania.