RaportyPoraj | Częstochowa | #4

Jakies 200m za słupem wysokiego napięcia jadąc od Częstochowy w strone Żarek można swobodnie opalać się nago byłem tam dziś było miło aczkowliek byłem sam i nikogo więcej ale mimo wszystko było miło zapraszam wszytkich naturystów w tamten rejon jest cicho miło i przyjemnie (jedynym mankamentem jest stosunkowo brudna woda ale ostatecznie i tak nie mozna sie tam kąpać) polecam wszytkim jak najbardziej. na fotce czerwoną kreską zaznaczyłem mniej więcej kawałek gdzie na niewielkich odcinkach mozna smiało sie opalać.

Autor: anonimDodaj swój raport

Częstochowa | #3

Witam,
jak miło bylo spotkac opalających się nago nad Bałtykiem w Częstochowie. Otoż szukając ustronnego miejsca nad wodą natrafilem na opalających się beztrosko ludzi. Były tam co prawda tylko 3 osoby, ale... ja zasililem szeregi i juz bylo nas czworo :-) to taka namiastka plaży naturystycznej, jednak mozna bylo poczuc się swobodnie wśród swoich. Zapewne w weekendy bede się tam pojawiał, do czego i innych zachęcam. Natomiast w Poraju, za słupem wysokiego napięcia na cyplu (w kierunku Żarek) schodząc z grobli trzecimi schodkami dochodzimy do brzegu zbiornika i..... opalamy sie swobodnie. Praktykowałem. Zapewniam, bardzo przyjemnie.

Autor: golasDodaj swój raport

Częstochowa | #2

Spieszę z dobra wiadomością dla Częstochowskich naturystów. Otóż w Poraju nadal istnieje plaża N. Znajduje się ona nad zalewem Porajskim w niewielkiej odległości /ok.150-200m/ za słupem wysokiego napięcia /za cyplem/ jadąc od str. Częstochowy w kierunku miejscowosci Masłońskie Natalin.

Autor: JotkaDodaj swój raport

Częstochowa | #1

W okolicach Częstochowy w Poczesnej jest w lesie obok torów kolejowych warszawa - katowice zalew wodny zwany Samula. jest to zaciszne miejsce połozone w lesie, zdala od zabudowań, woda wzglednie czysta - mozna poplywac. czasem ktos przejedzie na rowerze ale nie zwraca na uwagi na opalajacych.

goraco polecam

Autor: MichalDodaj swój raport