RaportyPrzydatna mapka | Pogoria IV | #3

Mapka z zaznaczonym położeniem plaży naturystycznej oraz parkingiem i ścieżkami.

Autor: NuxmanDodaj swój raport

Pogoria IV | #2

Info dla tych którzy nie mogą trafić na plażę wpisz : www.maps.google.pl a następnie do wyszukiwarki na górze strony wpisz : 50.385510, 19.212617 i już masz gdzie to jest. A teraz jak dojechać Jedź trasą szybkiego ruchu od Dąbrowy Górniczej w kierunku Siewierza. Miń Dąbrowę (po prawej miniesz Hutę Katowice), miń zjazd do Ząbkowic(dzielnica Dąbrowy G ), dojeżdżasz do świateł w dzielnicy Antoniów,teraz zwolnij bo zostało jakies 2000m do skrętu w lewo, miń jeszcze jedno skrżyzowanie,wjedziesz na górkę i 200m za górką skręcasz w lewo( z trasy szybiego ruchu) w ulicę Kryniczną.Dojedż do końca ulicy Krynicznej tam jest taki dziki parking (w niedzielę może być ciasno) i teraz schodzisz w dół,do plaży masz 800m.Gdybyś wyszedł na tekstylną to kieruj się brzegiem w lewo i dojdziesz. jest to najpiękniejsza plaża w Polsce południowej.

Autor: Marek2aDodaj swój raport

Pogoria IV | #1

Mieszkam w Zagłebiu Dąbrowskim,i chciałem napisac kilka słów o plaży która znajduje sie na zbiorniku Pogoria 4.Żeby sie na nią dostac trzeba dojechac do ul Krynicznej samochodem,lub na rowerze z dowolnego miejsca wokół zbiornika ,gdyz prowadzi scieszka rowerowa.Przy ul.Krynicznej schodzi sie w strone Pogorii,i idzie sie przez piasek około kilometra do plaży.Podróż jest miła, bo wokół lasek swierkowy,dużo ptactwa,które mają swoje miejsca lęgowe.Plaża jest czysta,piasek biały,porównywalny do plaży w Lebie.Plaża naturystów ma około 300 metrów długosci.Woda czysta,co dziwi przypadkowych bywalców.Po kilku metrach z głebią. Na plaży w tygodniu około 10 osób w różnym wieku,a w soboty,i niedziele przychodzi nawet koło 50 osób.Praktycznie całe rodziny z dziecmi.Mozna porozmawiac o innych plażach w kraju,i zagranica,a także o tematach zwiazanych z natutyzmem.Jedynym problemem który jest tam dokuczliwy to Qłady i terenówki ciekawskich ,ponieważ plaża nie jest odgrodzona kamieniami .
.Jest to nieoficjalna plaża,ale znana od dawna,i odwiedana przez prawdziwych naturystów,któzy cenia spokój,i piękno przyrody..podrawiam wszystkich któży tam plażują,i zycze sobie i innym aby była legalna,jak Starganiec,czy Chechło.

Autor: Tomas123Dodaj swój raport