RaportyStary Fordon | #3

W tym roku niespodziewanie wczesnie można się opalać nad wisłą , słońce ładnie przygrzewało ale niestety woda jeszcze wysoka odłaoniła tylko jedno przejscie do wysepki.

Autor: anonimDodaj swój raport

Stary Fordon | #2

Jest to nowa plaża w Starym Fordonie stwozona przez naturę. Odnaleziona przez nas. Wspaniałe chwile nad Wisłą w Starym Fordonie.Super słońce,ciepły piasek. Pod wieczór ognisko z kiełbaskami i piwkiem w doborowym towarzystwie. Nasz znak rozpoznawczy na plaży. Takie powstają tam skromne figurki.

Autor: Wściekła22Dodaj swój raport

Stary Fordon | #1

W tym roku bywaliśmy na plaży w Starym Fordonie w kierunku na Toruń . Przejeżdża się most i z mostu widać po prawej stronie czasami wielką wyspę jak jej nie zatopi wisełka. Dojazd jest tak nam się wydaje dosyć prosy po przejechaniu mostu kierujem się na toruń , dojeżdzamy do krzyżówki skręcamy w lewo na ostromecko, kawałek dalej na rozwidleniu znowu skręcamy w lewo jedziemy taką drogą z płyt betonowych. Jedziemy cały czas aż dojedziemy do rowidlenia dróg. Na plażę jedziemy drogą przy lesie jakieś 1500 m. Zobaczycie po prawej stronie taką polanke tam skręcie, można tam zaparkować samochód. I z tamtąd już widać naszą wysepkę. Jest ona już sprawdzona wiec jest super. Jest nas czasami kilkoro osób.

Autor: anonimDodaj swój raport