Szczecin

Pokaż na większej mapie

Kolejna miejska plaża zdegenerowana przez różnej maści zboczeńców. Brudno. Kiepskie miejsce, całkowity brak naszej rekomendacji. Publikacja wyłącznie z obowiązku.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Witam wszystkich. Jeśli chodzi o Szczecin to plaży NN brak i nie zapowiada się na lepsze.Ja często z koleżankami chodzimy w Policach . Pętla na starym mieście idziemy przez mostek dalej drogą z płyt betonowych mijamy plażę oficjalną po lewej i jakieś 50m dalej kończy się droga. Tam jest mała plaża ale też ją mijamy wchodzimy wzdłuż wody ścieżką przez zadrzewienia i pojawia się plaża . Plaża jest ukryta za drzewami z każdej strony Tam przychodzą pary zazwyczaj a nawet kiedyś rodzinka z dziećmi była. Zboczków nie ma bo to kawałek drogi po tych płytach. Dla ewentualnych podglądaczy tam od czasu do czasu pojawia się policja na tej drodze z płyt. Intymnie spokojnie bez tłoku woda czysta i blisko Szczecina

Po latach postanowiłem odwiedzić tą zapomnianą plażę. Jako , że pogoda była dzisaiaj w kratkę plażowałem samotnie. Widać,że coś sie tutaj dzieje w sezonie.Dojście do plaży w miarę dobre,przydało by się przystrzyć trawę i ogólniie posprzątać.Ktoś wybudował pomost , ale to chyba wędkarze. Ogólnie cisza i spokój bez "wiadomych obywateli :wink2: " na szczęście także pobyt był bardzo udany.

i co wam to przeszkadza

Witam każdy umie narzekać a może tak doprowadzić to miejsce do odpowiedniego wyglądu i bywać tam jest to piekne miejsce woda czysta a osoby które robią zamęt po prostu fotografować i takie fotki wywiesić w Dąbiu w każdym markecie z dopiskami i gwarantuję że wiecej nie przyjdą

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.