Unieście

Pokaż na większej mapie

Mielno wraz z sąsiednią miejscowością Unieście stanowi jeden z wielu kompleksów wypoczynkowo-rekreacyjnych polskiego wybrzeża, dlatego też plaża N bywa nazywana plażą w Mielnie lub plażą w Unieściu. Jakby nie mówić, jest to ta sama plaża położona za kanałem Jamieńskim, „nieoficjalna” ale powszechnie akceptowalna przez władze gminy Mielno który dbają o jej czystość. Rozpoczyna się za kanałem jamneńskim, a kończy przed plażą, na którą się wchodzi z Ośrodka Wczasowego "Irena”. Miejsce godne polecenia.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Plaża super. Mało tekstylnych. Może ktoś wie i jest w stanie mi powiedzieć, co robią "strażnicy Teksasu", na wydmach? Stoją, latają jak opętani i wypatrują. Zwykli podgladacze?

Pozdrawiam młoda parke plazujaca wczoraj na plazy. Bardzo malo jest mlodych par na tez plazy. Jak juz przyjda to dziewczyna plazuje w stroju,albo gora w stroju topless.Ta dziewczyna plazowala calkiem nago,nawet byli bez zadnego parawanu tylko na kocu.

wbedziemy tam na przelomie lipca sierpnia jak tam dojechać samochodem żeby było jak najbliżej:)??

plaża znajduje się za unieściem, samochodem jedziesz drogą w kierunku łaz.Po lewej stronie bedziesz miał kanałek i to właśnie od tego miejsca zaczyna sie plaża.

zawsze latem tam bywam plaża super

Witam. Od 9 sierpnia do 18 sierpnia opalałem się na tej plaży. Bardzo mało ludzi, tekstylni to tylko zabłąkani spacerowicze i ich tez bardzo mało. Plażę polecam, cicha i spokojna atmosfera.

Witamy Co tydzień jeżdzimy z żoną na tą plażę,zdecydowanie polecamy wszystkim.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.