Trestno

Pokaż na większej mapie

Naturyści z Wrocławia od zawsze mieli problem ze znalezieniem miejsca dla siebie. Wydaję się to być niemożliwe, Wrocław to duże polskie miasto w którym z pewnością jest liczna reprezentacja naturystów, dodatkowo jest położone nad Odrą, z mnóstwem jej odnóg i meandrów, ale tak właśnie jest. Przez pewien czas zwolennicy kompleksowego opalania się spotykali sie w Trestnie, z mniejszymi bądź większymi problemami. Łąka bywała zaorywana, dojazd bywał zagradzany, a teraz dodatkowo, budowa obwodnicy mogła spowodować że plaża w Trestnie już nie funkcjonuje. Na razie brak pozytywnych wieści z Trestna, tym bardziej że reputacja tego miejsca bardzo podupadła i nie zanosi się na zmianę..


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Witam, Czy ta plaża jest czyta w tym sezonie? Można przyjechać?

czy ktoś wie o innych plażach? dokąd iść w 2021 roku?

Opalał się ktoś w 2020?

Cześć. Nie wiedziałem o tym miejscu. Ale faktycznie jeśli są problemy, to może warto od kolejnego sezonu letniego przenieść się gdzieś indziej? W końcu chodzi o to, żeby wypocząć :-)

Robi się lipa,na początku sezonu było dosyć fajnie,były jakieś pary i kobiety choć większość to panowie.od tamtego tygodnia ,,plaża"umiera bo ponoć nowy właściciel przyjeżdża z policją i sypią się mandaty bo niby teren prywatny i rolnik się skarży że ludzie śmiecą.bylem dziś i powiem że frekwencja bardzo słaba i pojawiły się tabliczki ,,zakaz wstępu teren prywatny"no ale nie dziwię się rolnikowi bo naprawdę jest dużo śmieci i wisi dużo zużytych prezerwatyw po krzakach.....widać że w następnym sezonie trzeba szukać innego miejsca i zapraszać ludzi którzy lubią naturyzm.ja byłem często z żoną i było fajnie choć troszkę panowie którzy lubią panów byli zbyt ,,wyluzowani"i potrafili pieścić się na oczach innych,no ale wszystko jest do przeżycia i uważam że to fajne i ustronne miejsce od przypadkowych podglądaczy....uważam też że w środowisku wrocławskim trochę za mało ludzi wie i ,,plazy"i nie jest zbyt popularna

Witam,plaza moze istnieje,ale coraz czesciej pojawia sie niby wlasciciel z policja,najpierw byly ostrzezenia ,wczoraj byly mandaty.Moze przeniesmy to miejsce po drugiej stronie drogi,nad rzeke,co Wy na to?

Ta plaża działa? Mieszkam niedaleko i dopiero się dowiedziałem. Jak tam trafić?

Cześć wszystkim pojechałem wczoraj do Trestna ale nic nie znalazłem :/ jak trafić na łączkę ? by opalić pośladki

bylem, widzialem. sami panowie ale kultura i spokojnie. jezeli wybieramy sie na opalanie to polecam

Miejsce jest fajne, nikt nikogo nie przegania, auto można zostawić 100 m obok albo podjechać na samą łąkę, choć 100 m polną drogą naraża zawieszenie na kłopoty. Z zaczepianiem, a tym bardziej jakimś natręctwem się nie spotkałem. Ludzie mówią sobie "dzień dobry" i "do widzenia", można sobie pogadać, zrobić kilkusetmetrowy spacer wśród łąk. Niestety, niektórzy zostawiają śmieci i to jest wkurzające. Jak ktoś się wstydzi swej nagości, można odejść kilkadziesiąt metrów dalej, gdzieś za krzaki. Wieczorem doskwierają komary - warto się popsikać czymś, ale letnie zachody słońca są tu warte grzechu. Słowem - śmiało, bo fajnie jest.

Strony