Grzybowo

Pokaż na większej mapie

Grzybowo – wieś letniskowa położona w gminie Kołobrzeg. W 2012 r. kąpielisko Grzybowo spełniało wytyczne jakościowe dla wody w kąpielisku Unii Europejskiej.

Plaża naturystyczna znajduje się pomiędzy Grzybowem a Dźwirzynem, z tego też powodu bywa mylnie określana jako plaża naturystyczna w Dźwirzynie.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Witam jak plaża nadal funkcjonuje?? Jak z gapiami i tekstylnymi z partnerką dopiero zaczynamy przygodę z naturyzmem i nie chciał bym aby na początku się zrazila.

Byliśmy w lipcu ludzi sporo atmosfera super czasami ktoś przejdzie w tekstyliach ale to sporadycznie . W lipcu znowu się wybieramy gorąco polecamy

Fajna plaża, bo wejście na wydmy jest ogrodzone. Wiadomo dlaczego. Plaża czyściutka, dużo plażowiczów, nie ma podglądaczy.

Fajna plaża, ale w ogóle nie oznaczona, brak jakiejkolwiek informacji czy tabliczki na plaży. To powoduje że wielu tekstylnych włazi na plaże potem głośno komentują i uciekają dalej. Ktoś powinien oznaczyć przy wejściach tę plażę.

wkurzały mnie ciekawskie łaziory. nie zauważyłem paparazzich. parking 20zł w tym roku. tablic info o naturystach brak na parkingu, przy wejściu na plażę też już nie ma. na drugim końcu plaży jest jedna, od strony grzybowa. gdyby wróciły oznaczenia, to plaża prawie wzorowa jak dla mnie

Super plaza.

Trzeba zaparkować na "Parking Leśny" opłata 15zł, plaża FKK jest po prawej stronie jak się dojdzie do morza. ( super tam jest )

Byłem wczoraj super miejsce , fajna plaża

Byłem dzisiaj, bardzo fajna, czysta i niezaludniona plaża. Jadąc od strony Kołobrzegu, zaraz za Grzybowem drugi parking po prawej stronie drogi. Trzeba przejść ścieżka przez lasek i po prawej stronie jest tabliczka "Plaza nudystów'. jak sie prejdzie plaza ze 200 m. nie jest zbyt tłoczno, raczej kameralna atmosfera. Bardzo mile miejsca, polecam P.

Plaża ta znajduje się w granicach administracyjnych Dźwirzyna i dlatego jest w Dźwirzynie. Nie wprowadzajcie czytelników w błąd.

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.