Słoneczny Brzeg

Pokaż na większej mapie

Słoneczny Brzeg (bułgarski: Слънчев бряг) – bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, w obwodzie Burgas, w gminie Nesebyr, około 35 kilometrów na północ od Burgas. Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii.

W Słonecznym Brzegu są dwie plaże N. Jedna z nich leży nad ujściem rzeczki i jest zaznaczona na mapie NNS. Druga plaża naturystyczna znajduje się w kierunku na Sviety Vlas, niestety nie mamy dokładnych danych GPS.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Plaża przy klifie Ok nie jest zaznaczona mała kameralna plaza towarzystwo mieszane panie pary panowie polecamy

Byliśmy w Słonecznym Brzegu w 2018 sierpień Plaża przy rzeczce jest aktualna dużo osób w różnym wieku także całe rodziny na golasa Polecam było super w tym roku wracamy w to samo miejsce Pozdrawiam

Potwierdzam. W tym rejonie jest 3 plaże fkk. Po obu stronach Słonecznego Brzegu (jedna przy rzeczce, druga po drugiej stronie Słonecznego Brzegu), trzecia jest pomiędzy Nesebyrem a Rawdą (idąc od Nesebyru w stronę Rawdy- kończy się plaża - to pod koniec plaży)

Errata! plaża nie znajduje się w kierunku na Sviety Vals, ale w kierunku na Nessebar, tuż przez ujściem rzeczki. To sprawdzona informacja z czerwca 2015

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.