Wał Miedzeszyński

Pokaż na większej mapie

Plaża na Wale Miedzeszyńskim nie ma najlepszej opinii. Została założona w latach 70-tych ubiegłego wieku, i już wtedy przyciągała niepożądany element - podglądaczy i zboczeńców, z tego też powodu cześć naturystów przeniosła się w 80-tych latach do Świdrów, zakładając tam plażę. Jak to zwykle bywa, są tacy którzy bardzo sobie chwalą to miejsce, są i tacy których noga tam już nigdy nie postanie. Jest prawdą, że można się tam w okolicznych krzakach natknąć na zboczeńca z rozbieganymi oczami, ale na samej plaży rzadko występują naganne zachowania. Z powodu pracy piaskarni, plaża nieustannie zmienia swój kształt, bywały okresy że naturyści okupowali wielką górę zgromadzonego piasku, bo plaży zwyczajnie nie było. Po przeciwnej stronie Wisły znajduje się plaża N na wale Zawadowskim, miejsce zdecydowanie spokojniejsze.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Gdzie bezpiecznie zaparkować auto po prawej stronie Wisły??

Wpisz sobie w Google "plaża romantyczna". Poprowadzi cię prawie do plaży, ale tuż przed nią, po lewej stronie jest duża łąka przeznaczona na parkingi. Stamtąd jest już blisko do plaży Naturystycznej. Kieruj się piaszczystą drogą, albo ścieżkami w lasku na południe, w kierunku mostu i Wisły.

Wiecie czy jest tam jakiś parking dla samochodów, ewentualnie gdzue najbliżej można zostawić samochód ?

To jest plaża naturystów czy naturystyczna?

Przepraszam,czy jest możliwość dostania się na tę plażę dla osoby na wózku inwalidzkim?

Witam. Od wielu lat jeżdżę na WM. Ciekawe miejsce na nagi wypoczynek. Jak jest niski stan rzeki pojawiają się wysepki.Przy wysokim stanie wody pozostaje brzeg i miejsca na piaskarni(ogromna góra piachu). Można też rozłożyć kocyk na polankach wśród drzew.Jest kilka ciekawych miejsc nad samą rzeką.Jest też sporo ścieżek po których można spacerować zupełnie nago. Oczywiście nie wychodząc za daleko, ale kilkadziesiąt metrów od rzeki.Jeśli ktoś lubi spędzać czas nago powinien odwiedzić to miejsce.Oczywiście trafiają się też podglądacze itp szukający erotycznych wrażeń, ale nimi bym się nie przejmował.Ważne to żeby czuć się swobodnie i czerpać przyjemność z nagiego wypoczynku.Pozdrawiam

Tej plaży praktycznie już nie ma !!!

To nie prawda plaża jest i będzie chyba jeszcze.Jest popularniejsza od Wału Zawadowskiego.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.