Chechło

Pokaż na większej mapie

Jezioro Chechło-Nakło – sztuczny zbiornik wodny niedaleko Tarnowskich Gór, powstały na skutek zalania nieczynnej kopalni piasku, obecnie pełniący funkcje rekreacyjną, z bardzo czystą wodą.
Na zachodnim brzegu znajduje się plaża naturystyczna, podzielona na dwie części - rodzinną i gejowską. Opinie na temat tej plaży są bardzo różne, przed wybraniem się na nią zalecamy zapoznanie się z relacjami naturystów którzy już tam byli.

Aktualizacja: Nad zbiornikiem Chechło plaża naturystyczna została zlikwidowana.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Do okoła jeziora wytyczono trasę rowerową i jest bardzo duży ruch. Pełno gapiów i przypadkowych osób. Plaża już dawno nie działa, ale można by zrealizować coś dla nas. W okolicy jest jeszcze zbiornik Zielona, Trochę bardziej na zachód jest kilka małych stawików w głąb lasu w okolicach Strzybnicy. Ja jeżdżę właśnie tam. W razie czego wskażę miejsce. pozdrawiam Alan: wujekalan@wp.pl

bylem tam ostatnio z zona i zadnej plazy nie bylo

W sezonie, to tylko jeden facet chodzi się tam opalać.

Mam pytanie. Czy plaża nadal istnieje? Słyszałem że w zeszłym roku została zlikwidowana...

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.