Lublin | #5

Witam

W tym roku odkryłem blisko zalewu Zemborzyckiego nowe miejsce do opalania z którego korzystają naturyści.
Miejsce to znajduje się blisko co jest ważne bo nie każdy ma ochotę jechać do Prawiednik.Jest to stary zarośnięty ogród działkowy w środku którego jest łąka na której można się opalać.

Jak tam dojść to proste idziemy prosto ulicą Żeglarską aż dojedziemy do fragmentu gdzie przecina ją ulica Zemborzycka trzeba przejść przez tą ulice i iść dalej Żeglarską odcinkiem bez asfaltu (ziemnym,gruntowym).
Idziemy prosto jakieś 300-350m po prawej stronie mamy działki trzeba skręcić w lekko zarośniętą drogę - by ją nie przegapić to w działkę dalej ktoś wkopał opony samochodowe w grunt - jeśli przeszliśmy i zobaczymy przy drodze te opony to należy się wrócić i pierwsza droga którą zobaczymy to ta prowadząca na łąkę.
Można tam wjechać samochodem choć są tam tylko dwa miejsca na auta
Dalej już prosto jakieś 30m do samego końca ścieżką po prawej mamy łąkę na której można się opalać na golasa.
Miejsce to funkcjonuje już kilka lat i jest uczęszczane przez naturystów obojga płci.
Patrz zdjęcia!Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Nie polecam tego miejsca, może i było fajnie, ale jakieś dwie baby tam się kręcą, jak mnie zobaczyły, od razu zadzwoniły na policję, że niby teren prywatny.

Byłem dzisiaj. Miejsce ciche, dyskretne i ustronne. Kulturalni ludzie. Bardzo gorąco:)

snap30 masz rację. Kawałek dalej jest polana, na której można spokojnie zrzucić z siebie ubranie;) byłem tam dwa razy;)

Byłem dzisiaj w tym miejscu totalna porażka. Bezwietrzna zachwaszczona dziura.

To miejsce to jakaś pomyłka . Krzaki chaszcze ,-tragedia Na Wrotkowie jest 100 razy lepiej a właściwie normalnie.

Muszę je odwiedzić Fajnie że publikujecie takie miejscówki + zdjęcia A może nad Wisłą lub Bystrzycą ktoś z was może polecić fajną plażę?

Bardzo fajne miejsce :) oprocz mnie, jest jeszcze jedna parka

hi znam to miejsce. Niestety właściciel działki wykopał tam rowy graniczne chcąc nas z tamtąd przepędzić. Ale wystarczy przejść dalej tym odcinkiem bez asfaltu i na końcu jest super polanka z wysoką suchą trawą gdzie jest cisza i spokój. Ja tam jestem prawie codziennie