Trestno

Pokaż na większej mapie

Naturyści z Wrocławia od zawsze mieli problem ze znalezieniem miejsca dla siebie. Wydaję się to być niemożliwe, Wrocław to duże polskie miasto w którym z pewnością jest liczna reprezentacja naturystów, dodatkowo jest położone nad Odrą, z mnóstwem jej odnóg i meandrów, ale tak właśnie jest. Przez pewien czas zwolennicy kompleksowego opalania się spotykali sie w Trestnie, z mniejszymi bądź większymi problemami. Łąka bywała zaorywana, dojazd bywał zagradzany, a teraz dodatkowo, budowa obwodnicy mogła spowodować że plaża w Trestnie już nie funkcjonuje. Na razie brak pozytywnych wieści z Trestna, tym bardziej że reputacja tego miejsca bardzo podupadła i nie zanosi się na zmianę..


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Hej a w okolicach Legnicy sa jakies miejsca gdzie mozna się spokojnie poopalac??

Niestety w okolicy Legnicy nie ma takiego miejsca. Chyba że sami coś znajdziemy i bedziemy korzystać.

Niestety w tym roku własciciel wyciął wszystkie krzaki i miejsce stało się po prostu plackiem pełnym badyli na środku pola :(

Witam, Czy ta plaża jest czyta w tym sezonie? Można przyjechać?

czy ktoś wie o innych plażach? dokąd iść w 2021 roku?

Opalał się ktoś w 2020?

Cześć. Nie wiedziałem o tym miejscu. Ale faktycznie jeśli są problemy, to może warto od kolejnego sezonu letniego przenieść się gdzieś indziej? W końcu chodzi o to, żeby wypocząć :-)

Robi się lipa,na początku sezonu było dosyć fajnie,były jakieś pary i kobiety choć większość to panowie.od tamtego tygodnia ,,plaża"umiera bo ponoć nowy właściciel przyjeżdża z policją i sypią się mandaty bo niby teren prywatny i rolnik się skarży że ludzie śmiecą.bylem dziś i powiem że frekwencja bardzo słaba i pojawiły się tabliczki ,,zakaz wstępu teren prywatny"no ale nie dziwię się rolnikowi bo naprawdę jest dużo śmieci i wisi dużo zużytych prezerwatyw po krzakach.....widać że w następnym sezonie trzeba szukać innego miejsca i zapraszać ludzi którzy lubią naturyzm.ja byłem często z żoną i było fajnie choć troszkę panowie którzy lubią panów byli zbyt ,,wyluzowani"i potrafili pieścić się na oczach innych,no ale wszystko jest do przeżycia i uważam że to fajne i ustronne miejsce od przypadkowych podglądaczy....uważam też że w środowisku wrocławskim trochę za mało ludzi wie i ,,plazy"i nie jest zbyt popularna

Witam,plaza moze istnieje,ale coraz czesciej pojawia sie niby wlasciciel z policja,najpierw byly ostrzezenia ,wczoraj byly mandaty.Moze przeniesmy to miejsce po drugiej stronie drogi,nad rzeke,co Wy na to?

Ta plaża działa? Mieszkam niedaleko i dopiero się dowiedziałem. Jak tam trafić?

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.