Wał Zawadowski

Pokaż na większej mapie

Plaża na Wale Zawadowskim jest młodą plażą, naturyści zaczęli się tam spotykać w większym gronie mniej więcej 8-10 lat temu. Zdecydowaną popularność plaża uzyskała, gdy grupa która do tej pory jeździła do Konstancina, przeniosła się tutaj. Plaża jest piaszczysta, w okresie niskiego stanu wody w Wiśle bardzo szeroka, z dużymi łachami piasku.
Korzystając z informacji ze strony http://www.pogodynka.pl/polska/hydro/wisla/ o stanie wody w Wiśle, można przyjąć że gdy poziom wody na wodowskazie "Warszawa" (nie Warszawa-Nadwilanówka!) wynosi 230 cm lub mniej, wtedy na plażę można dotrzeć suchą nogą, jeśli więcej, konieczne może być brodzenie w rozlewiskach.

Dojście do plaży to kilkunastominutowy spacer przez łąki i chaszcze, trzeba koniecznie pamiętać o zabraniu ze sobą środka na komary. Po przeciwnej stronie Wisły, na prawo, znajduje się plaża N na Wale Miedzeszyńskim.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

chcemy sie poopalać ale i pospacerować, którą plaże wybrać ? od wału zawadowskiego czy od piaskarni miedzeszyn ? interesuje nas plaża dla par, rodzin a nie gej plaża,co polecicie ??

Witam jak tam na wale zawiść.

Fajna plaża, dużo piachu. Spokojniej niż na WM. Spędziłem tam cały sezon w 2013r.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.