Słoneczny Brzeg

Pokaż na większej mapie

Słoneczny Brzeg (bułgarski: Слънчев бряг) – bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, w obwodzie Burgas, w gminie Nesebyr, około 35 kilometrów na północ od Burgas. Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii.

W Słonecznym Brzegu są dwie plaże N. Jedna z nich leży nad ujściem rzeczki i jest zaznaczona na mapie NNS. Druga plaża naturystyczna znajduje się w kierunku na Sviety Vlas, niestety nie mamy dokładnych danych GPS.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Ciekawe miejsce a a nie wiesz czy jest możliwość zaparkowania tak zwanego Mini-kampera :) Mam na myśli moją Cudną T-5 ucywilizowaną na mini-kampera :) Dzięki za info Pozdrówka.

Witam wszystkich. Kilka słów odnośnie plaży n wyżej opisanej. A więc tak ;) Byliśmy według oznaczenia na google map jako plaża naturystyczna, Standardowo przewaga panów 50 + Nie szkodliwi ;) Było kilka starszych par i kilka pań. Oczywiście nie obyło się bez typowego obserwatora ale to chyba normalne, bliżej wydm były też 2 pary ale nikt ich nie zaczepiał. Poza tym że jeden klient przez chwilę próbował sobie dogodzić ale po chwili zrezygnował, uważam że plaża warta odwiedzenia, czysto woda ciepła i płytko. Plaża położona między tekstylnymi ale nikt z tego nie robi problemu.

Na początku września odwiedziliśmy SB w. celu plażowania w stroju organizacyjnym. Mieliśmy właściwie same pozytywne wrażenia. Czyściej niż na plażach w Polsce, ratownicy, gładki piasek, piaszczyste dno ciepłego morza. A inni ludzie - nikt nie robił sensacji z powodu nagości. Obecność gejów nam nie przeszkadzała. W II tygodniu pobytu przybyło wiele emerytek z Niemiec. Polecamy już teraz chcemy wrześniowej powtórki w przyszłym roku

Powtarzam mój wpis z forum: Właśnie wróciliśmy z urlopu w Bułgarii. Odwiedzaliśmy po kilka razy plaże w Słonecznym Brzegu i Nessebarze. Ta pierwsza rzeczywiście trochę dziwna (chociaż tłumów nie było, bo to początek sezonu), ale jest ok (o ile nie idzie się do "buszu", bo tam faktycznie rządzą geje). Druga, w Nessebarze, znacznie lepsza, chociaż było więcej facetów (na końcu są skałki, ale to już część dla gejów i samotny facet hetero lepiej niech się tam nie zapuszcza). Niestety - i potraktujcie to jako ostrzeżenie - na obu plażach codziennie pojawiał się wielki, gruby Bułgar (zazwyczaj w czarnym ubraniu lub goły, z saszetką przewieszoną przez pierś). Jest bardzo nachalny i potrafi siąść zaraz obok i masturbować się. Od miejscowych usłyszeliśmy, że to znany tam kryminalista i że jest niebezpieczny. Czasem pojawia się też z kolegami (co zwiększa niebezpieczeństwo, zwłaszcza wieczorem). Nas upatrzył sobie na początku i za każdym razem kręcił się bardzo blisko, czym trochę zepsuł nam urlop. W efekcie pod koniec przenieśliśmy się na plażę tekstylną w SB. W każdym razie radzę uważać.

Ok, dzięki za info. Pod koniec lipca wybieram się tam.

Właśnie wróciliśmy z Słonecznego Brzegu. Mieliśmy fajny hotel 10 minut pieszo od plaży N nad rzeczką. Faktycznie cały tył plaży tzn. najdalej od morza jest opanowana przez męską część naturystów. Ale już bliżej wody było sporo par i samotnych kobiet. Na plaży zdecydowana przewaga par i samotnych kobiet. Już na drugi dzień były przywitania na plaży, leżeliśmy na ręcznikach możliwie blisko wody. Ale najciekawsze było oglądanie przechodzących spacerowiczów w strojach. Niektóre kobiety zakrywały rękami oczy swoich dzieci, komentarze i uśmiechy na widok golasów były jedyne w swoim rodzaju. Mieliśmy z tego niezły ubaw. Codziennie przez 7 dni było plażowanie rano i potem po obiedzie. Do kolacji. Dopiero w ostatni wieczór namówiłem żonę na pokolacyjne wyjście na plaże w celu porobienia paru zdjęć na pamiątkę z wakacji. Była to jedyna możliwość zrobienia zdjęć, choć na plaży jeszcze było kilka par o samotnych osób. Pozdrawiamy

jakieś nowe informacje na temat plaż N w Słonecznym Brzegu?

Niestety w Słonecznym Brzegu plaża jest, ale mało sympatyczna. Przewaga par gejowskich i samych panów, którzy pozwalają sobie na upust swoim potrzebom jak najbardziej na widoku. Byliśmy z córką 12 lat i nie wrócimy tam. 3-4km dalej za Nessebarem było o niebo lepiej.

Plaża przy klifie Ok nie jest zaznaczona mała kameralna plaza towarzystwo mieszane panie pary panowie polecamy

Byliśmy w Słonecznym Brzegu w 2018 sierpień Plaża przy rzeczce jest aktualna dużo osób w różnym wieku także całe rodziny na golasa Polecam było super w tym roku wracamy w to samo miejsce Pozdrawiam

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.