Bronisławów

Pokaż na większej mapie

Mała wieś położona nad Zalewem Sulejowskim, będącym źródłem wody dla Łodzi. Naturystyczny wypoczynek możliwy w okolicach ujęcia. Według bywalców, podczas ładnej pogody zawsze jest kilku, kilkunastu naturystów na plaży położonej na lewo od ujęcia, niestety podobno zdarza się, że policja przegania naturystów.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Dobrze wiedzieć, że ciągle jest tam tak fajnie. Byliśmy z żoną kilka razy parę lat temu, w sobotę ma być upał, więc mam na dzieje, że ludzie też dopiszą. Wybieramy się z żoną.

w odolicach Rewala jest jakas nag plaża

Jestem pod wielkim wrażeniem, na tej plaży byłem pierwszy raz ale jest pięknie i wszelka wolność naturystyczna zachowana. Kapitalne miejsce i świetni ludzie polecam !

Byłem tu w ostatnią niedzielę, było dużo ludzi. Plaża wspaniała.

Byliśmy tutaj z żoną kilka razy latem 2023. W tym roku też się wybieramy. Najładniejsza plaża dla golasów w promieniu kilkudziesięciu km. Są tutaj stali bywalcy i nowicjusze.

Pozdrawiam Was Drodzy :) Również byłam tam tydzień temu macie absolutną rację co do oceny tego miejsca .

Super plaża w idealnej lokalizacji. Przyjazna atmosfera i fajni ludzie. Każdy znajdzie tu swój zakątek. Polecam.

Witam mogę się wybrać na tą plaze nudystow pozdrawiam

To miejsce to istny raj na ziemi - nie ma takiego drugiego miejsca w Polsce!

Witam! Czy ktoś juz byl tam w tym roku? Nigdy nie bylosmy tam, szukemy jakieś alternatywy Baltyku bo daleko jezdzic co weekend. Pozdrawiam

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.