Częstochowa

Pokaż na większej mapie

W okolicach Częstochowy nie ma stałego miejsca do naturystycznego wypoczynku, naturyści próbowali w różnych miejscach i z różnym skutkiem znaleźć coś dla siebie. Najczęściej tym kontekście przewijała się nazwa Poraj, jednak już od ładnych kilku lat nikt nie potwierdził istnienia tam jakiegokolwiek sensownej miejscówki. Prawdopodobnie plaża w Poraju przeszła do historii.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Może ktoś napisać, naga plaża istnieje w Poraju jeszcze?

jest takie miejsce od strony miejscowosci Masłońskie jadac ul. Sportową do końca w kierunku kładki. Przed kładką po lewej jest woda lasek cudna plaża mało ludzi tylko naturystów brak ja tam opalam się codziennie jak tylko jest pogoda na golasa i jest super. pozdrawiam i zapraszam

Bylem teraz przed samym wieczorem (sobota) zobaczyc i faktycznie ciekawe miejsce, tylko rybakow kilku siedzialo dzisiaj.. W dzien ich nie ma? ;)

Zapraszam na grupę na fb "Naturyści Częstochowa", jest tam kilka osób ale brak konkretnych pomysłów na miejsca właśnie. Może tam się lepiej dogadamy, poznamy, podzielimy informacjami gdzie się opalać ;)

Tobie chodzi zapewne o to miejsce. Jak będzie w tym roku jeszcze pogoda to pojadę sprawdzić. Pinezka https://maps.app.goo.gl/s8ib9mzkkpdfDzbz7

Hej. Możesz dokładniej opisać ten dojazd, bo jak patrzę na mapę to na końcu ul. Sportowej nie widzę żadnej kładki. Może mogła byś to wskazać na mapie - współrzędne.

jest fajne miejsce w górach towarnych, oczywiście nie ma wody i nie na stałe, ale zakątek na kilka osób fajny , pewnie miejsc bez wody jest wiecej

Nie mam tam żadnej plaży N.... a szkoda....

A szkoda piękna okolica dla piękna ludzkiego ciała.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.