Majorka

Pokaż na większej mapie

Majorka, (hiszp. i kat. Mallorca) – największa w archipelagu Balearów wyspa hiszpańska, słynie ze swoich plaż i kąpielisk. Naturystyczna plaża Es Trenc, pięknie położona, z turkusową wodą i drobnym piaskiem, przez wielu jest uważana za najpiękniejszą plażę w Hiszpanii.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Byłem na plaży Es Trenc w miesiącu czerwcu 2015 r . Plaża jest rzeczywiście piękna jednak dojazd do niej jest utrudniony . Z powodu remontu parkingu od strony miejscowości Ses Covetes trzeba było parkować na drodze dojazdowej i przejść na plaże nawet ok 1 km i więcej w zależności od godziny o której się przybyło .Trochę lepsza sytuacja jest z dojazdem i parkowanie od strony miejscowości Colonia de Sant Jordi. Plaża naturystów natomiast znajduje się w połowie plaży tj. dalsze ok. 500 m . Natomiast niestety przebywa tam bardzo dużo tekstylnych w związku z czym nie jest to sytuacja komfortowa. Pomimo tego warto się tam wybrać bo miejsce jest super.