Skaleta | Kreta | #12

Przebywaliśmy na Krecie w miejscowości Skaleta (około 12km od Rethymno)w I połowie października 2016 r. Jest to mała miejscowość z z kilkoma hotelami, krótką piaszczystą plażą oraz niewielkimi "skałkami" idąc w kierunku Rethymno. Nie ma tam plaży naturystycznej, jednak ze względu na małą ilość turystów, śmiało można się opalać bez zbędnych ciuchów na wspomnianych już skałkach, co czyniła kilku osobowa grupa plażowiczów. Odwiedzając samochodem kilka plaż, zajechaliśmy m.in. na plażę Sougia, na południu wyspy i tą plażę możemy śmiało polecić. Dobry dojazd, drogą asfaltową, parasolki i leżaki, tawerny i prysznice ze słodką wodą. Plaża z drobnym żwirkiem, łagodne wypłycenie, a po obu bokach skały, gdzie można ponurkować. Dużo naturystów na plaży, około kilkadziesiąt osób w różnym wieku. Na innych plażach na których byliśmy nie było naturystów.

Autor: narciarzDodaj swój raport
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Polecam taki przewodnik online , między innymi o Krecie : http://www.capnbarefoot.info/crete:northcrete Na Krecie jest tyle plaż do golasowania , że kilku pobytów zabrakloby aby je odwiedzić.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.