Minorka | #1

Krótka informacja z pobytu na Minorce:

- Cala Macarelleta - niby naturystyczna, ale podczas mojej wizyty wyglądało to tak, że tłok jak w Miedzyzdrojach a naturystów można na palcach jednej ręki policzyć, więc jeśli ktoś tak lubi , to polecam, ale generalnie odradzam :) Plaża piekna ale tłok, dojście tylko pieszo.

- Platja de Binigaus (Sant Tomas) - dość wąska, piaszczysta ale z dużą ilością skał i kamieni, za to długa ok 1km, parking blisko, pięć minut spacerkiem i dochodzimy do miejsca gdzie ok 75% kąpiących to naturyści. Polecam, część naturystyczna zaczyna się od skał zaraz przy restauracji Es Brusc i ciągnie się na zachód w zasadzie aż do końca...

- Son Bou - najlepsza jak dla mnie mimo tego że tekstylni się mieszają z naturystami (50/50) ale plaża jest na tyle duża, ze nikt sobie nie przeszkadza, duża, szeroka piaszczysta, długa na około 1,5km, część naturystyczna zaczyna się od charakterystycznego murku na plaży i ciągnie się na zachód aż do końca naturalnej plaży. Warto dodać, że wszystkie plaże nie są z zasady naturystyczne ale CO. Natomiast nikomu nikt nie przeszkadza, nikt nikomu w drogę nie wchodzi, są tu pary, samotni panowie, samotne panie i rodziny z dziećmi, ubrani, nieubrani szczególnie to widać w Son Bou. U nas nie do pomyślenia.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.