Chłapowo

Pokaż na większej mapie

Z plażą naturystyczną w Chłapowie jest tak, jak z potworem z Loch Ness, wieść gminna niesie że jest, ale nikt go nie widział. Wszystko zaczęło się na zebraniu rady rady sołeckiej z sołtysem na czele, która wyszła z inicjatywą utworzenia plaży naturystycznej. 17 lutego 2001 roku odbyło zebranie mieszkańców Chłapowa, na którym przegłosowano taki wniosek - tylko 3 osoby się sprzeciwiły. Powód był oczywisty - liczono na zwiększenie wpływów z turystyki. Sołtys udzielił w radiu wywiadu, w którym pochwalił się że gmina tworzy oficjalną plażę naturystyczną, informacja ukazały się w sieci, wzbudziła spore zainteresowanie i na tym się skończyła kariera oficjalnej N-plaży. Być może było to zaplanowane przez wójta działanie marketingowe - skuteczne, bo do dnia dzisiejszego wiele serwisów powtarza tę plotkę jako pewną wiadomość, tymczasem prawda jest zgoła inna - w Chłapowie nie ma ani oficjalnej, ani nieoficjalnej plaży naturystycznej. Jeśli wybierasz się w tę okolicę mając plany poopalania białych śladów na ciele, zrezygnuj póki możesz, stracisz tylko czas i pieniądze.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

nie ma takiej plaży, chociaż od rowu w stronę Rozewia jest śliczne miejsce na takie plażowanie, ale ciągle przechodzą tam tekstylni

potwierdzam bylem tam 30.07.2014 2x przeszedłem odcinek Rozewie Chłapowo i nic ... ;/

Dziś zrobiłem rekonesans plaży w Chłapowie. Plaża nie istniej, władze może i bardzo chciały ale nic z tego. Bardzo dużo spacerowiczów miedzy Chłapowem a Rozewiem. W pobliżu zejścia z Chłapowa i Rozewia gdzie setki tekstylnych.