Rewa

Pokaż na większej mapie
Całkowicie dzika plaża znajduje się w Rewie, na lewo od przystani, w stronę Mrzezina. Plaża jest niesprzątana, wszystko co wyrzuci woda zostaje na niej, badyle i patyki, suche wodorosty. Te niedogodności rekompensuje fakt że jest tam cicho i spokojnie, woda jest płytka i ciepła.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Bywam tam od kilku lat. Mimo tego co morze wyrzuci jest OK. Największy problem to nieczystości plazowiczow. Na początku sezonu jeszcze czysto!!!

A jak daleko z Rewy do tej plaży jest od glownej Bosmanska ulica

Mrzezino koło Rewy, cudowna dzika plaza.Dla golasow idealna, duzo zacisznych miejsc. Cudowne miejsce piekne dzikie widoki.

faktycznie wizualnie prezentuje się jak w opisie, im dalej od przystani tym czyściej, nie ma się co oszukiwać śmieci zostawiają naturyści ( tekstylni tam się nie zapuszczają co najwyżej ścieżką maszerują ale jesteśmy z niej praktycznie dla nich niewidoczni), bo ciężko uwierzyć żeby w krzaki morze wyrzuciło puszki po piwie, czy całego grilla. Teraz z pozytywów, plaża pełna kameralnych miejsc, nie zatłoczona, sporo par ( na kilkanaście osób przeważali nad samotnymi panami). Dbajmy więc o nią i nie dorzucajmy nic ponadto.