Kryspinów

Pokaż na większej mapie
Podstawowe kąpielisko dla Krakowa. Dojazd autem strony Budzynia (w lecie niestety trzeba płacić), niezmotoryzowani mogą dojechać MPK z Salwatora i wysiąść na przystanku "Kryspinów zalew - na żądanie". Można też pociągiem z dworca PKP do Balic a potem na piechtę.

Plaża mająca bardzo różne opinie, jej przeciwnicy zwracają uwagę na sporą ilość zboczeńców kręcących się w pobliżu, oraz na grupę naturystów - stałych bywalców, którzy w opinii skarżących się zawładnęli cześć plaży i nie dopuszczają do niej nikogo. Opinię polecamy wyrobić sobie samemu, lub poczytać niektóre wątki na Forum NNS.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

NAJWIĘKSZY PROBLEM TO STALI BYWALCY MYŚLĄCY ŻE TO ICH PRYWATNY TEREN

Często można spotkać uprawiających seks lub petting na plaży dla nudystow w Kryspinowie,dużo swingersow i szukających przygodnego seksu. Bywają tam różni zboczeńcy. Niebezpiecznie.

Głupoty wypisujesz. Plaże są dwie i mają swoich gospodarzy którzy w czynię społecznym o nie dbają. Czasami hołota pijana się zdarzy. Ale to wszystko.

Jak w tym roku na plaży bez strojów?

W tym roku po raz pierwszy odwiedziłem Kryspinów, za to we dwoje i kilka razy. Dawne komentarze są nie do końca aktualne. Po pierwsze samochód na dzikim parkingu od szosy po północnej stronie można zostawić bez opłat. Sporo miejsca, cześć idzie na prawo, na plażę tekstylną, cześć na lewo. Jest swobodnie, w tygodniu duża nadreprezentacja panów, w weekend sporo par. Ogólnie polecam. Raz spotkaliśmy ekshibicjonistę który chciał pokazać swe walory, raz samotna kobieta była nagabywana przez szukającego wrażeń wbrew swej woli. Dowiedziałem się jak poszła. Gdyby powiedział to na głos na pewno spotkała by się z pozytywnym odzewem plażujących i problem by się rozwiązał. Woda średniej jakości, do ochłody się nadaje.

Na plaży w Kryspinowie opalam się od kilkudziesięciu lat.Atmosfera jest b.dobra,są miejsca dla samotnych mężczyzn,dla rodzin z dziećmi, woda czyściutka/są raki,żaby,kaczki,kurki wodne, perkozy/. W tym roku była mała rewolucja wjechał spychacz i zlikwidował boisko do siatkówki-niby wyrównał teren.ale więcej zniszczył niż naprawił.By można było znowu miło plażować,wziąłem się z przyjaciółmi do pracy i teraz jest OK !!!

Całkiem przyzwoicie... Podglądacze przechadzają się po skarpie, ale tego już chyba nie unikniemy. Generalnie na całej przestrzeni bardzo przyjaźnie. Nie mam doświadczenia z lat minionych, ale w tym roku polecam.

Uwaga plaża w tym roku po modernizacji koparkami krzaki piłami a inne budowle na śmietniku trzeba odwiedzić . Sensacyjne zmiany na lepsze

Przejeżdżałem w pobliżu i poszedłem zobaczyć jak to jest na tej plaży. Plażą rządzą tekstylni a nudyści chowają się po krzakach. Wyglądają z nich jak jakieś dzikusy. Bzdura, a nie plażą nudystów. W Niemczech na saunach jest bardzo otwarta atmosfera, a tu jakieś dziwolągi.

Bzdury piszesz. Albo nie trafiłeś tam gdzie trzeba. Owszem, na N można spotkać tekstylnych, ale na pewno nie stanowią oni jakiejś koalicji rządzącej. W ciepłe weekendowe dni plaża jest w zasadzie 'open' (czyli każdy się opala jak chce), dzięki czemu każdy czuje się swobodnie.

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.