Dębki

Pokaż na większej mapie

Dębki - pierwotnie mała wioska rybacka, obecnie rozwinęła się w nadmorską miejscowość wypoczynkową. Na stałe mieszka tu kilkudziesięciu mieszkańców, miejscowość ożywa w sezonie letnim i zamiera zaraz po jego zakończeniu. Sama miejscowość nie jest kurortem i nie dostarcza wieczorem wielu rozrywek.

W Dębkach znajduje się jedna z najbardziej znanych plaż naturystycznych w Polsce. Jest to plaża oficjalna, usankcjonowana gminnymi drogowskazami prowadzącymi do niej. Plaża znajduje się w zachodniej części wybrzeża, za ujściem Piaśnicy. W sezonie wypoczywa tu od kilkuset do kilku tysięcy plażowiczów, pary, rodziny z małymi dziećmi, single i singielki. Atmosfera na plaży doskonała, funkcjonuje boisko do siatkówki. Miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Piękna plaża

Witam w raz z partnerką odwiedziliśmy plażę w pogorzelicach świetna plaża, Teraz wybieramy się na jeden dzień do Dębek. Wie ktoś może jak wygląda sprawa z pozostawieniem samochodu?? Jest morzliwość na ulicy bałtyckiej w pobliżu wejścia czy, lepiej się udać do Centrum Dębek i z tamtąt przejść plażą

Plaża rewelacyjna, ale z parkowaniem blisko wejścia jest kłopot. My parkowaliśmy ma ul. Łąkowej, schodziliśmy na tekstylną plażę i brzegiem szliśmy na nagą. Parkowanie na ul. Spacerowej jest ryzykowne (zakaz), podobnie jak wjazd na Bałtycką.

W tym roku po raz drugi z rzędu byliśmy w Dębkach, cudowna plaża naturystów , dużo ludzi ,rodziny z dziećmi w przyszłym roku tez tam zawitamy, gorąco polecamy.Naszym zdaniem najlepsza plaża naturystółw w Polsce

Witam jest spoko doiśće dogodne nie tak jak Rowy 3 km po kamienistym brzegu Atmosfera rodzina

Już nie 3 km a jakieś 15 minut marszu w kierunku wschodnim od wejścia na plażę w m.Rowy

plaża super tylko szkoda że tak daleko trzeba iść brak dojazdu chociaż meleksy mogły by dowozić

Wróciliśmy w sobote z Dębek plaża jest super duża i czysta brak tłoku . Polecamy wszystkim kto lubi opalać się nago i pochlupać się w morzu . Pozdrawiamy golasów .

Wróciliśmy z Dębek w niedzielę. Plaża duża, czysta, atmosfera bardzo fajna. Jedyny minus to niestety toalety. Jeden toj-toj przy wejściu na plażę, opróżniany raz w tygodniu, przed weekendem. Od środy jest miejscem, gdzie nikt nie jest w stanie wejść. Zresztą, przy pozostałych wejściach sytuacja jest taka sama. Efka :)

witam Dębki są świetnym miejscem do opalania pozdrawiam wszystkich golasków

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.