Rewa

Pokaż na większej mapie
Całkowicie dzika plaża znajduje się w Rewie, na lewo od przystani, w stronę Mrzezina. Plaża jest niesprzątana, wszystko co wyrzuci woda zostaje na niej, badyle i patyki, suche wodorosty. Te niedogodności rekompensuje fakt że jest tam cicho i spokojnie, woda jest płytka i ciepła.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Bywam tam od kilku lat. Mimo tego co morze wyrzuci jest OK. Największy problem to nieczystości plazowiczow. Na początku sezonu jeszcze czysto!!!

Mrzezino koło Rewy, cudowna dzika plaza.Dla golasow idealna, duzo zacisznych miejsc. Cudowne miejsce piekne dzikie widoki.

faktycznie wizualnie prezentuje się jak w opisie, im dalej od przystani tym czyściej, nie ma się co oszukiwać śmieci zostawiają naturyści ( tekstylni tam się nie zapuszczają co najwyżej ścieżką maszerują ale jesteśmy z niej praktycznie dla nich niewidoczni), bo ciężko uwierzyć żeby w krzaki morze wyrzuciło puszki po piwie, czy całego grilla. Teraz z pozytywów, plaża pełna kameralnych miejsc, nie zatłoczona, sporo par ( na kilkanaście osób przeważali nad samotnymi panami). Dbajmy więc o nią i nie dorzucajmy nic ponadto.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.